Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-05-08 10:26 | Карлівка
Естафета пам'яті


Минають роки, відліта­ють у вічність. 70 років минуло з тієї травневої ночі, коли замовкли останні по­стріли автоматів, останні розриви гармат, настала тиша, прийшов мир: довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною — ціною крові і сліз. Все далі і далі відхо­дять грізні й важкі роки ІІ світової, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс на вівтар свободи найдорожче — життя.Тож з метою увічнення пам’яті про загиблих героїв і жертв ІІ Світової війни, виховання молоді на прикладі подвигів старших поколінь в ім’я миру, волі і незалежності нашої держави 8 травня 2015 року у місті Карлівці стартувала Поетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення. До акції долучилися учні загальноосвітніх закладів міста, які разом з педагогами відвідали братські могили, що знаходяться на території міста. У відкритті Поетичної естафети взяли участь голова Слєпцов В.А., голова районної ради Стасенко С.Б., голова районної державної адміністрації Костенко С.Б., заступник голови районної державної адміністрації Пушкарьова В.І., секретар міської ради Стовбун О.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Слєпцова Л.М., військовий комісар об’єднаного Карлівсько-Машівського військового комісаріату Кононенко С.І., ветерани війни. Старт Поетичній естафеті дав В.Слєпцов, який прочитав власні вірші про подвиг українського народу у ІІ Світовій війні, а продовжили захід учні міських загальноосвітніх закладів та гімназії.

                 

Мужність і стійкість людей у часи воєнного лихоліття та післявоєнної відбудови були і будуть прикладом для нинішнього та наступних поколінь, а всенародна вдячність визволителям житиме у віках. 

                 

Вклоняючись своїм славним попередникам, пам’ятаймо, що наш обов’язок зробити все, щоб ратні подвиги батьків назавжди збереглися у пам’яті майбутніх поколінь. Після завершення естафети, кожен її учасник може з упевненістю сказати, що вогонь пам’яті запалав на кожній братській могилі в Карлівському районі.

  

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua