Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-02-04 17:43 | Пирятин
Заява Пирятинської районної ради
Пирятинська районна рада Полтавської області заявляє про підтримку Звернення Верховної Ради України до ООН, Європарламенту, ПАРЕ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором.

Ми впевнені, що всі територіальні громади України солідарні у своєму прагненні захистити територіальну цілісність України та зупинити державу-агресора,  яка порушує норми міжнародного права, чинить на нашій території злочини проти людяності, озброює терористів, що піддають обстрілам українські міста та села.
 
Користуючись підтримкою Російської Федерації, так звані "ЛНР" і "ДНР" останнім часом  посилили терористичні дії, що призвели до жахливих втрат серед цивільного населення у Волновасі, Донецьку, Маріуполі, Дебальцевому та інших населених пунктах.
 
Страждає економіка, зменшилися обсяги виробництва підприємств усіх форм власності, погіршується рівень життя громадян.
 
Ми не можемо стояти осторонь в той час, коли наші воїни мужньо відстоюють територіальну цілісність держави та протистоять поширенню тероризму.
 
На сьогодні 7 воїнів Пирятинщини віддали своє життя у боротьбі з агресією та тероризмом.
 
Близько 550 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної  операції, серед них 109 дітей, знайшли прихисток у нашому районі. Саме тому ми, представники Пирятинської  громади, підтримуємо Звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором, що всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку, а так звані "ДНР" і "ЛНР" визнати терористичними організаціями.
 
Висловлюємо солідарність із Парламентською Асамблеєю Ради Європи, яка застосувала дипломатичні санкції до Російської Федерації, позбавивши її права голосу до квітня цього року  та наклала інші обмеження.
 
Сподіваємося, що всі територіальні громади, громадські , профспілкові, волонтерські організації Полтавщини та всієї України будуть єдині у прагненні відстояти нашу  територіальну цілісність та повернути мир на нашу рідну землю.
 
                                                                                               Прийнято на тридцять сьомій
                                                                                               позачерговій сесії Пирятинської
                                                                                               районної ради шостого скликання 04.02.2015 року 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua