Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-01-22 11:27 | Миргород
Миргород : 22 січня – День Соборності України

Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України!  Саме цього дня  у 1919 році  було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.


Національна єдність і патріотизм стали запорукою утвердження України як вільної європейської держави у ті часи. Непрості процеси, що відбуваються в нашій державі з 2013 року знову випробовують нас на державницьку зрілість, згуртованість та толерантність. Нині нам знову доводиться відстоювати свою територію і свою незалежність. На нашому поколінні лежить величезна відповідальність: збудувати нову європейську державу для прийдешніх і майбутніх поколінь. Залишити нащадкам таку країну, у якій буде своя правда і воля.Тому відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Зберегти одне з основних надбань новітньої суверенної України - міжнаціональну злагоду - є не тільки велінням часу, але й запорукою соборного існування суверенної держави. Тож нехай соборність душ та єдність дій впевнено ведуть нас у краще майбуття Миргорода і України.Щиросердно бажаю усім злагоди, добра, достатку кожній миргородській родині і миру на нашій землі.

 

 

 

Миргородська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua