Українські міста в Інтернеті
2015-01-21 10:35 | Васильків
Відкрита першість Васильківської районої ДЮСШ з баскетболу серед юнаків

16 -17 січня 2015 року в спортивному залі Гребінківської  загальноосвітньої школи, пройшла відкрита першість Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з баскетболу серед юнаків 2002-2003 року народження. Помірятися силами прибуло шість команд, які було розбито на дві підгрупи, змагання в яких пройшли  за коловоюсистемою.

Потім відбулися стикові фінальні матчі за  3-4 місце між командами ,що зайняли другі місця в підгрупах . Окрасою турніру став великий фінал за 1-2 місця між переможцями двох групових змагань.

В матчі за третє місце друга команда юнаків з ДЮСШ №1 міста Білої Церкви, переграла  другу команду Васильківської районної ДЮСШ , яка була сформована з хлопців села Пологи та  селища Дослідницького і це дало їй змогу стати  «бронзовим» призером  змагань.

В грі за 1-2 місця йшла запекла спортивна боротьба між першою командою Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи та першою командою білоцерківської ДЮСШ №1.

Спортивна вдача була прихильнішою до команди з Білої Церкви /тренер – Федоренко Б.А./, яка й стала перемож-цем змагань . «Срібним»  призером - таким чином, стала команда Васильківської РДЮСШ  яка сформована із юнаків села Ковалівка  /тренер – Сулима Д.І./.

Переможець першості та призери змагань були нагороджені  кубком, грамотами та медалями, які їм вручили завідуючий сектором молоді та спорту Васильківської райдержадміністрації В.В.Терещенко та директор Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи В.В.Нехта.

Бажаємо в новому 2015 році юним спортсменам хороших результатів  та перемог, а їх тренерам – натхнення та терпіння  у їх нелегкій праці!