Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-01-16 12:21 | Пирятин
Проект районного бюджету вирішили доопрацювати

16 січня відбулося перше пленарне засідання тридцять шостої позачергової  сесії Пирятинської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Куча, сільські голови, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, районних організацій, установ, підприємств, причетні до розгляду питань, представники засобів масової інформації.Перед початком розгляду питань порядку денного депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять мирних громадян, які загинули під Волновахою та звукорежисера районного Будинку культури Сергія Андріяша.
 
У ході зібрання депутати затвердили  ряд Календарних планів заходів у сфері молодіжної політики, спорту та районну програму, що стосується соціального захисту ветеранів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
 
Щодо районного бюджету на 2015 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко. Зокрема, зазначено, що формування його показників здійснено на основі податкової реформи та реформи міжбюджетних відносин, побудованих на принципах децентралізації фінансів та зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування. При розрахунку міжбюджетних трансфертів враховано нові підходи до їх формування, розподілу та спрямування. Проте, вчора прийнято зміни до Закону України «Про внесення змін до бюджетного кодексу», які можуть внести корективи до головного фінансового документу району. Тож Людмила Безушко запропонувала врахувати зміни і затвердити бюджет на другому засіданні тридцять шостої позачергової  сесії.
 
Окрім того, депутати надали дозвіл Пирятинській центральній районній лікарні на передачу в оренду частини приміщення гаража, затвердили розпорядження голови районної ради та розглянули депутатський запит щодо виділення земельної ділянки.Пирятинська районна рада

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua