Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-15 17:13 | Новоград-Волинський
У Новограді-Волинському вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня міська та районна влада, представники міськрайонного громадського об’єднання спілки „Чорнобиль“ та громада міста зібралися біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля, щоб покладанням квітів вшанувати учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших техногенних катастроф на планеті – аварії на Чорнобильській АЕС.

Після чого у малій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулися урочисті збори членів міськрайонного громадського об’єднання спілки „Чорнобиль“. Щирими вітаннями відкрили захід вихованці гуртка Школи Лідера міського Палацу дітей та молоді (керівник – Олена Костюк).

У своєму виступі голова міськрайонного громадського об’єднання спілки „Чорнобиль“  Ярослав Співак озвучив історичні факти катастрофи світового масштабу – аварії на Чорнобильській АЕС, що насамперед потрібно пам’ятати та передавати підростаючому поколінню. Та наголосив, що в період ліквідації наслідків аварії 3 тис. громадян з новоград-волинського краю перебували в радіаційній зоні на виконанні різних завдань.

Музичне вітання, а саме пісню у власному виконанні, подарував присутнім ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Ігор Завгородній.

Також до присутніх звернулися заступник міського голови Сергій Колотов, голова районної ради Франц Весельський та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко. Зокрема, Сергій Юрійович наголосив: «У нашому місті проживає 1298 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі 256 ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії, інваліди Чорнобиля – 112 осіб. Захворювання, які отримали учасники ліквідації наслідків аварії щодня нагадують їм про ті далекі дні на Чорнобильській АЕС, які не пройшли безслідно».

Від імені міського голови за мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії, активну участь у житті територіальної громади міста учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були вручені Подяки та відзнаки за заслуги. А від імені районної влади – Подяки районної державної адміністрації та грошова винагорода учасникам ліквідації аварії, що мешкають на території району. 
 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua