Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-12 15:58 | Ковель
Ковельську броварню звинувачують у підтримці агресора

Мапу України на якій немає Криму, помітили ковельчани на вітрині "Ковельської броварні". Про це інформують наші колеги зKowel.com.ua.


До редакції звернулися обурені ковельчани. Вони повідомили що на боковому вікні відомого в місті закладу "Ковельська броварня" намальована карта України. Обурення в мешканців міста викликав той факт що на мапі не було намальовано тимчасово окупованого Росією Криму. Як повідомили громадяни - цей факт вони розцінюють як позицію закладу, який підримує дії путінських агресорів.


Наступного дня скандальної мапи на боковій шибі "Ковельської броварні" вже не було. Хлопці бармени нічого про цей факт розповісти не змогли, адже тільки заступили на зміну і ніякої мапи вже не встигли побачити.Нам вдалося отримати коментар Марії Костюк. Вона є одним з адміністраторів закладу, і власне з її ініціативи цей малюнок з'явився на вітрині.


Вона розповіла, що це відбулося в рамках благодійної кампанії. Марія Костюк вже не перший рік займається благодійністю, і ця скандальна карта, з її слів, відображає територію на якій зараз відбувається акція допомоги українським дітям. Волонтерка каже, Крим не є в межах гривневої зони і там просто не має можливості провести благодійну кампанію.

 

Адміністратор "Броварні" просить не шукати політичного підтексту у малюнку. Зрештою, він і провисів недовго.

 

 

Волинські новини 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua