Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-12 17:58 | Сарни
Сарни : В ході засідання позачергової 38-ї сесії районної ради обговорено ряд важливих питань

  04 грудня ц. р. в ході засідання позачергової 38 сесії районної ради депутати розглянули 23 питання. Зокрема, внесли зміни до районної програми «Діти Сарненщини» на 2010-2015 роки. Затвердили низку технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Вирівської сільської ради.Продовжили термін дії контракту з Вірою Шашук на посаді директора КП ТРК «Полісся» строком на 1 рік. Затвердили незалежну експертну оцінку вартості будівлі гаражів (4 боксів) у селі Чудель. Внесли зміни до Програми соціального захисту громадян «Турбота», виклавши в новій редакції розділ цієї програми «Фінансове забезпечення».


Про необхідність внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Коханевич. Ухвалили обранці громад і рішення про порядок фінансування видатків з районного бюджету в І кварталі 2015 року до прийняття рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік».


У «Різному» заступник голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов запропонував винести на громадське обговорення питання про забезпечення молодих спеціалістів житлом, а саме про  реконструкцію майнового комплексу «Дубки», що перебуває в районній комунальній власності, під гуртожитки.Шановні сарненці! Ваші думки та пропозиції з цього приводу пропонуємо висловлювати за телефоном 3-35-62 або залишати їх, перейшовши за посиланням: http://sarny.rv.ua/sites/rda.sarny.rv.ua/request/. 

Сарненська района державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua