Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-11 14:47 | Ковель
З Ковельщини на Схід відбув гуманітарний вантаж

Ковельська районна рада в черговий раз спорядила на Схід гуманітарну допомогу. У вантажний мікроавтобус помістили адресні посилки бійцям, коробки з конче необхідним для них крамом від закладів освіти району, підприємців, депутатів, містян. До речі, в навчальних та дошкільних закладах як району, так і Ковеля, постійно проходять різного роду благодійні заходи, мета яких лише одна – допомогти українським бійцям вистояти і з перемогою повернутися до своїх домівок. 


Нинішню поїздку в зону АТО очолив голова Ковельської районної ради Ігор Верчук. До речі, при раді створена  і успішно діє волонтерська група, яка й займається питаннями формування та відправлення на Схід гуманітарних вантажів. І. Верчук має намір протягом тих кількох днів, що він там перебуватиме, також зустрітися зі своїми колегами «прифронтових» районних рад з метою обговорення підписання в подальшому угоди про співпрацю. «Ми надали допомогу загальноосвітнім закладам і садочкам населених пунктів Волноваського району, а зовсім скоро до Новорічно-Різдвяних свят відправимо дітям солодкі подарунки», - повідав голова райради. 


Разом з ним туди відправилася й творча група підтримки. Відомий волинський бард Микола Більшевич, вокалісти Василь Марчук і Степан Петрусь даруватимуть захисникам України свої найкращі пісні. Супроводжують благодійний вантаж, щоправда, лише в один бік, двоє бійців-добровольців, які перебували у відпустці, а тепер повертаються на свої бойові позиції.

 

 


Про  -  Ковель

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua