Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-09 14:15 | Житомир
В Житомирі двоє людей потрапили до лікарні з обмороженнями

5 грудня до обласної лікарні з обмороженням нижніх кінцівок госпіталізовано 19-річного юнака, жителя м. Умань Черкаської області. З цієї ж причини потрапив до лікарняного ліжка і 33-річний житомирянин.


Про це повідомляє департамент цивільного захису населення Житомирської ОДА.


Загалом, з початку нинішнього року від переохолодження організму постраждало вже більше 40 осіб, троє осіб загинули. Тому, щоб уникнути переохолодження та обмороження, вкотре звертаємося до жителів області з проханням виконувати прості правила, а саме: вживати більше теплої рідини, що сприяє кращій терморегуляції організму; уникати вживання алкоголю; одягатись багатошарово. Не слід думати, що переохолодження мине саме по собі. Як тільки з'являться його симптоми — негайно потрібно перейти у тепле приміщення, де при можливості, посидіти кілька годин, поїсти, обігрітися. Можна прийняти знеболювальні препарати й негайно звернутися за кваліфікованою допомогою до лікарів.
Перший  Житомирський
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua