Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-12-08 18:58 | Сарни
Сарни : Свято для дітей - у нашій спільній справі!

 Дитинство – це чарівна пора в житті кожної людини. Це час, коли ти очікуєш, що ось – ось, зараз, мрії можуть здійснитися… На жаль, для деяких дітей мрії так і залишаються лише мріями… Для багатьох із них, а особливо тих, хто проживає у стінах інтернату, мрія асоціюється із подарунками, теплом рідних рук, увагою та посмішками. Саме тому, ми дуже хочемо підтримати цих дітей, подарувати їм частинку сімейного вогнища та тепла людської душі. З цією метою Міський будинок культури «Залізничник» за підтримки Сарненської міської ради  реалізовує благодійний проект «Святий Миколай – дітям».


Невипадково ми обрали для допомоги та підтримки дітей  КЗ «Чудельська спеціальна ЗОШ - інтернат №1», де на сьогодні проживає понад 100 дітей віком від 5 до 18 років. А також дітей з малозабезпечених сімей нашого міста, адже саме вони чекають на свято та подарунки. До нас уже приєдналися фотографи міста (Тарас Мулявка, Віталій Маслянчук, Антон Антонюк, Артем Мулявка, Сергій Гега  та Ірина Міхнова), майстерня свят «Коко», художники–волонтери (Світлана Колковець,Олександра Шеремет, Людмила Радько, Тетяна Радько, Катерина Красько, Ольга Павлюк, Олександр Стороженко, Михайло Нечитайло, Аріна Кочетова, Анна Мигоус та інші). Кожен бажаючий зможе зробити свій маленький внесок в те, щоб кожна дитина, яка потребує нашого тепла, отримала свій подарунок.



Стати благодійником легко, треба лише захотіти допомогти. До реалізації проекту запрошуємо усіх, хто зможе надати:
 


теплий одяг та взуттядля дітей,


книги,


іграшки,


солодощі та інші цікаві подарунки.

 

 

І тоді, вже 19 грудня на вустах  дітей  з'являться посмішки і будуть звучати слова вдячності саме для Вас, шановні сарненці. Не будьмо байдужими! Давайте творити добро усі разом!

 

 

 

 

Сарненська  міська  рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua