Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-11-06 16:13 | Хмільник
Учні Хмільницької школи мистецтв на Міжнародному фестивалі у Каліфорнії
Цими днями двоє учнів Хмільницької школи мистецтв та перекладач, вчителька СШ № 4 перебувають у США. Учениця 8 класу Похвата Оля (викладач Красільник Р.В.), випускник школи, нині студент ІІ курсу Вінницького училища культури і мистецтв Козлюк Назар (викладач Наумова Л.В.), перекладач, вчителька іноземної мови  СШ № 4 Терентьєва Г.П. на запрошення організаторів міжнародного музичного фестивалю ім. І.Я.Падеревського 31 жовтня поїхали до м. Пасо Роблес (штат Каліфорнія США).

Захід відбувається в рамках програми обміну студентами-піаністами трьох країн Польщі,України та США.

Попередньо юні хмільничани були учасниками 3-х майстер-класів, які проводив відомий у світі музикант, професор з Лос-Анжелеса Марек Жебровскі.

У 2010-2011  роках зустрічі відбулися у Польщі, у 2012 році у Хмільнику Назар та Оля продемонстрували високий виконавський рівень на цих мистецьких зустрічах, майстерно презентували фортепіанне мистецтво під час виступів і тим самим вибороли право отримати запрошення на цьогорічний    музичний фестиваль, який проводить в США Міжнародний фонд імені І.Я.Падеревського ,відомого польського композитора ,дипломата та бізнесмена.

Хмільничани перебуватимуть у США до 11 листопада цього року. Програма перебування включає в себе відвідування концертів піаністів світу, творчих молодіжних колективів, сольні виступи учасників фестивалю, зустрічі з молоддю коледжів, екскурсії тощо.Хмільницька школа мистецтв
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua