Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-05 16:59 | Хмільник
Хмільник: У місті проживає 83 вимушених переселенці зі Сходу України

Про це поінформував міського голову Василя Грушка начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Сергій Редчик у ході щотижневої наради за участі керівників структурних підрозділів міської ради.

         
Сергій Борисович, зокрема, зазначив про те, що у травні-серпні цього року до управління праці та соціального захисту населення міської ради звернулись 102 особи, які прибули з Донецької та Луганської областей.
          
Станом на 2 вересня цього року в місті проживає 83 особи (41 родина), які офіційно звернулись та зареєструвались в єдиній базі переселених громадян. Із них: 26 дітей (13 - діти до 6 років, 2 дитини із інвалідністю), 23 працездатних жінки, 5 чоловіків працездатного віку, 29 пенсіонерів (із них 4 інваліди).
          
Посадовець наголосив, що за допомоги небайдужих хмільничан та роботи управління праці та соціального захисту населення міської ради для чотирьох родин у складі десяти осіб надана допомога з питань тимчасового поселення.  
          
За адресою міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє пункт надання гуманітарної допомоги. Завдяки цьому вдалося зібрати для вимушених переселенців теплий одяг, взуття, продукти харчування.
         
Як зазначив Сергій Редчик, за призначенням державних допомог до управління праці та соціального захисту населення міської ради
звернулись 9 осіб, в складі яких 18 дітей. Призначено допомогу 3 родинам.
 
      
 Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua