Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-05 16:04 | Сміла
Маленькі сміляни як можуть підтримують українську армію

Смілянські волонтери виконують найважливішу для держави місію - невтомно підтримують українських вояків, забезпечуючи їм всебічну підтримку тилу.

До волонтерської роботи все частіше долучаються школярі. Наприклад, учень гімназії 6-б класу Сергій, вже не перший раз приймає участь у зборі коштів.

Минулого разу він із товаришами майстрував патріотичні браслети - фенічки, які потім розповсюджували, а зібрані гроші вкидали у скриньку.

Цього разу смілянські активісти вирішили зібрати гроші для закупівлі тепловізора і Сергій знову приніс свій внесок у скриньку.

Цей випадок не поодинокий, маленькі сміляни все частіше долучаються до волонтерства в той час, як певна частина громади, в тому числі підприємці, намагаються не помічати тиловий фронт.


Смеляночка

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua