Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-04 17:24 | Сміла
Черкаський журналіст Ярослав Нищик кинув виклик Секретарю Смілянської міської ради Ярославу Березаню

Черкаський журналіст Ярослав Нищик кинув виклик Секретарю Смілянської міської ради Ярославу Березаню.

- Прийняв виклик від Андрій Куча. Гроші жертвую на підтримку батальйону "Січ". Викликаю Секретаря Смілянської міської ради Ярослава Березаня, журналіста і мого кума Olexandr Bezprozvanny та адвоката юридичної фірми "Результат" Maxim Polishkevych. Нагадую, у вас 24 години на відповідь і пожертву в 30 грн, або ж назвіться слабаками))) і жертвуйте 100.


Сам Ярослав Березань прокоментував виклик, тим самим засвідчив, що проінформований про його існування.

Як повідомляє видання «Про головне» голова обласної партійної організації Анатолій Бондаренко також прийняв виклик на Ice Bucket Challenge від Тетяни Артеменко. Він облився крижаною водою та перевів 100 гривень на потреби бійців батальйонів «Айдар» та «Азов». Естафету він передав Наталі Кравцовій та Валерії Бондаренко.

Напередодні Тетяна Артеменко кинула виклик голові Черкаської обласної ради Валентині Коваленко, а «свободівець» Юрій Ботнар — міському голові Сергію Одаричу. За неофіційних джерел стало відомо, що Валентина Михайлівна виклик прийме. Сергій Одарич же досі не відреагував на виклик Юрія Ботнара.


Смеляночка

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua