Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-04 13:11 | Сміла
У Смілі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого міліціонера

У Смілянській загальноосвітній школі №5 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь її випускника В’ячеслава Безпалого – мужнього правоохоронця, який загинув при виконанні службових обов’язків, намагаючись спинити озброєного зловмисника.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Біля центрального входу в школу зібралися почесні гості: батьки В’ячеслава Безпалого, начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, перший заступник міського голови Юрій Студанс, заступник міського голови Олександр Головченко, представники Управління молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради, педагоги та учні школи. Згадати добрим словом та вшанувати пам’ять загиблого міліціонера прийшли і його колеги – працівники Смілянського міськвідділу на чолі із начальником Володимиром Зубенком.

- Саме тут пройшли шкільні роки нашого товариша – оперуповноваженого сектору карного розшуку Смілянського міського відділу лейтенанта міліції В’ячеслава Безпалого, – розпочав свій виступ очільник обласної міліції Владислав Пустовар, – сміливого, вірного присязі справжнього українського міліціонера, який ніколи не боявся труднощів і завжди йшов до поставленої цілі. В’ячеслав мріяв служити в правоохоронних органах, і, ставши правоохоронцем, проявив себе як справжній фахівець, проте підступна рука злочинця оборвала жития молодої та енергійної людини на самому злеті, залишивши батьків без їх люблячого сина, а нас – без вірного та надійного товариша. В пам’ять по нашому побратиму – правоохоронцю, який пожертвував власне життя, виконуючи свій службовий обов’язок, ми відкриваємо цю меморіальну дошку.

Владислав Володимирович подякував органам виконавчої влади, місцевого самоврядування міста Сміла, адміністрації школи та місцевим жителям які допомагали увіковічнити пам’ять мужнього працівника міліції.

До слова долучився заступник міського голови Олександр Головченко:

- Ми зібралися тут, щоб вшанувати пам’ять учня п’ятої школи. Мабуть, багато чого було в його планах зробити корисного для міста, для держави, а сталося так, що не встиг. Тепер кожен, хто буде заходити в школу бачитиме цю меморіальну дошку і, мабуть, кожен поставить питання: що це була за людина, що вона зробила для нашого міста? А зробила те, щоб ми жили в спокої і порядку. Тому від міської влади хочу сказати спасибі батькам, що виростили гарного хлопця, справжнього патріота міста і держави. Він назавжди залишиться в пам’яті колег-правозахисників та учнів, які навчалися і навчаються в цій школі.

Сповнена тривоги та зі сльозами на очах перед присутніми виступила і мама загиблого правоохоронця. Галина Борисівна не могла приховати своїх емоцій – більше року болить за сином материнське серце. Вона згадала як В’ячеслав з вогником у очах і з радісним дитячим щебетом прийшов у перший клас, як тут він вперше закохався і як, будучи вже випускником, час від часу навідувався у рідні стіни навчального закладу. Жінка побажала всім миру і спокою, щоб всі ми жили щасливо в мирній вільній Україні.

Право відкрити меморіальну дошку було надано начальникові Управління Владиславу Пустовару та батькам загиблого міліціонера – Михайлу та Галині Безпалим.

Наприкінці заходу всі охочі поклали квіти до пам’ятної дошки правоохоронця, який на власному прикладі довів, що справжній працівник міліції завжди захищатиме букву Закону, навіть ціною власного життя, інформує прес-служба обласної міліції.


ПРО ВСЕ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua