Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-02 18:03 | Хмільник
Хмільник: Першовересень у школах міста видався сонячним, із добрим настроєм та надією на світле майбутнє!

 

Школа-гімназія №1 зустрічала День знань з любов’ю до України

        
Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наше місто, наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.


Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень  День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

      
89 першокласників зі ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.

      
Шкільний загал із початком нового навчального року вітали заступник міського голови, секретар міської ради Коломієць Костянтин Володимирович, начальник управління освіти міської ради Коведа Галина Іванівна, керівник громадського формування «Народна самооборона» Найчук Станіслав Сергійович.  Особливим гостем на святі була Муравська Алла Анатоліївна - мама випускника школи 2010 року Муравського Сергія, який загинув в зоні АТО при виконанні бойового завдання. Хвилиною мовчання під трепетні слова пісні «Пливе кача» присутні вшанували пам'ять про Сергія. Щеміло серце від  непоправної втрати, та вселяла надію єдність усіх на лінійці, коли більше 900 голосів як один декламували слова  Володимира Сосюри:

                                Любіть Україну, як сонце, любіть, 
                                Як вітер, і трави, і води… 
                                В годину щасливу і в радості мить, 

                                Любіть у годину негоди.

  
І утверджувалося переконання: славна у нас підростає молодь, що твердо може сказати кожному:

                                Всім серцем любіть Україну свою — 
                                і вічні ми будемо з нею!


А вчительська мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

                                                               

Стадник Наталія Іванівна., заступник директора з виховної роботи школи-гімназії №1 міста Хмільника

 

Школа №2 зустріла усіх незабутнім урочистим святом

Барвиста осінь зустрічає школярів урочистим незабутнім святом. Схвильовано радіють учні,  вчителі, батьки. Рясніють квіти, навколо багато усмішок . Учні на порозі в захоплюючу Країну Знань. І ось гостинно відчинила двері ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Хмільника перед своїми вихованцями. Цього року наша шкільна родина поповнилася 52 першокласниками , маленькими і непосидючими, цікавими і такими беззахисними. Дивлячись на них кожен згадує своє Перше вересня, коли вперше переступив шкільний поріг.

 


Схвильовані обличчя одинадцятикласників. Для них – це останній рік у стінах рідної школи, рік роздумів, кропіткої праці, духовного зростання.


Традиційно учні 11 класу передали першокласникам символічний ключ від Країни Знань, а молодші школярі привітали їх веселою піснею.


Хвилиною мовчання учні вшанували пам`ять великих синів України, що поклали своє життя за волю та незалежність українського народу, за наше світле майбутнє. Звучали вірші про мир, а юні школярі запустили в небо паперових янголів-охоронців, щоб оберігали українських дітей від зла і страждань, а неньку Україну – від жорстокості, зневіри та воєн.


Ось і пролунав срібно перший дзвоник та сповістив про початок нового навчального року. У добрий час, шкільна родино!

 

Вуйко Олеся Сергіївна, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

Радість зустрічі переповнювала учнів школи №3


Святково прибрана, затишна і така рідна ЗОШ №3 у цей вересневий ранок чекає на галасливу дітвору, щоб розпочати новий навчальний рік.


Затихли на мить одинадцятикласники… Адже це останній рік перебування їх у школі. А тут усе таке близьке і рідне, тут допоможуть чи порадять, тут завжди турбуються про них. І кожен розуміє, що тільки навчання – його найголовніший помічник.

                                        Де грамота – там і освіта,

                                        А де освіта – там добро!


З яким задоволенням та радістю отримують учні від адміністрації школи Похвальні листи за особливі успіхи у навчанні, спорті, за участь у різноманітних творчих конкурсах. Дирекція школи вдячна кожному своєму вихованцю за внесок у скарбничку успіхів школи.

       
Урочиста частина свята Першого дзвоника завершується ходою випускників школи з першокласниками до пам’ятника Т.Шевченку для покладання квітів. Інші школярі поспішають у клас на перший урок, тема якого «Україна – єдина країна».

       
Адміністрація школи бажає кожному здоров’я, наснаги, творчого натхнення, миру, злагоди та процвітання нашій славній Україні.

       

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Хмільника

 
День знань у школі № 4

 

 Знову ранок першого вересневого дня у ЗОШ І-ІІІ ст. №4 наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. І школа розцвіла від дитячого щебету, юнацьких посмішок. Усі з радістю зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

    
Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги –до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для малих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників.


До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
 
        
Адміністрація ЗОШ № 4міста Хмільника
 
 
 
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua