Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-01 16:51 | Черкаси
У Черкасах опановують гавайський вид спорту

Греби стоячи. Черкаські екстримали у дніпровських водах катаються на дошках для серфінгу.

Гавайські розваги у дніпровських водах. Черкасці опановують новий вид спорту – сап-серфінг. Його започаткували фотографи для зйомок серверів. Особливої популярності він набув на Гавайях. Та цьогоріч мода на серфінг дійшла і до Черкас. Першовідкривачем став черкащанин Любомир Коломієць. Незвичайний вид спорту хлопець опановував самотужки. До нього про веслосерфінг в місті не чули. 

«Я випадково зовсім побачив на відео тижня, здається, у компанії "Goldpro", відео на веслування "стоячи з дошкою". І зацікавилися, що це за штука. І відразу вдома вирішили, що із сімейного бюджету варто все пустити на цю дошку. І зовсім про це не пошкодували», – розповідає Любомир Коломієць, сапер.

Весло – в руки, дошка – під ноги. Для сап-серфінгу великі хвилі не потрібні. Стати на дошку, каже Любомир, до снаги кожному. Важче втриматися. Та головне – не боятися. І водна стихія тоді підкориться.

«Навчився з першого разу. І якось дуже самовпевнено повівся. Відразу скочив на дошку і зрозумів, що виходить, погріб на середину Дніпра. Але там так добряче плюхнувся, що тепер, коли далеко катаю, одягаю жилет обов’язково», – додає Любомир Коломієць, сапер.

Дошка для серфінгу коштує близько двох тисяч доларів. Та варта своїх грошей, каже черкаський сапер. Вона вміщається в спеціальний рюкзак для транспортування. У зручності та неповторності гавайського виду спорту переконалася й сім’я Музиченків. У родині уже всі стоять на дошці. Саперами-професіоналами поки себе не називають. Та навіть 3-річний Макар місяць тому сів на дошку. Тепер для нього це – найкраща розвага. Говорити на камеру соромиться. Зате показує, як далеко вже запливали. 

«Декілька тижнів тому, напевно, спробували всією сім’єю, сподобалося. Ми раніше пробували на байдарках сплавлятися, також сім’єю, а це щось новеньке, цікавеньке. Відчуття… Цікаво. Свобода. Простір. Вода. Стихія», – говорить Сергій Музиченко, сапер.

Насолодитися гавайським видом спорту на дніпровських водах тепер має нагоду кожен містянин.


Черкаський Спорт

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua