Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-09-01 16:47 | Черкаси
У Черкасах тестували «медичний» мобільний додаток

28 серпня представники черкаських ЗМІ разом з «Київстар» протестували перший український мобільний додаток для надання допомоги в екстрених ситуаціях. Додаток «Перша мобільна допомога» було презентовано українцям 24 квітня цього року в рамках українського форуму IForum. За цей час його завантажили вже понад 5 тисяч користувачів, – зазначають у прес-службі мобільного оператора.

Медичний контент додатку підготували лікарі клініки «БОРИС», фахівці з екстреної медицини та інтенсивної терапії. У ньому містяться детальні текстові матеріали та відео-інструкції, а також повна база знань, яку отримують слухачі курсів першої медичної допомоги.

Для черкаських ЗМІ компанія організувала спеціальний майстер-клас за участі лікаря місцевого осередку «червоного хреста» Любові Коваль. Заняття адаптували таким чином, щоб журналісти на практиці відпрацювали отримані знання.

Довідково: 

«Перша мобільна допомога» — це вже четвертий додаток, розроблений «Київстар» у рамках програми «Мобільне здоров’я». Додаток доступний безкоштовно для усіх абонентів в AppClub від «Київстар», AppStore.


ДЗВІН

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua