Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-07-03 09:26 | Житомир
За 6 місяців туристи Житомирщини поповнили бюджет всього на 45 тисяч гривень

Одним із місцевих податків та зборів, які встановлено Податковим кодексом України, є туристичний збір.

Згідно з положеннями статті 268 Податкового Кодексу, якою і встановлено порядок адміністрування даного збору, платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради про встановлення туристичного збору, та які отримують послуги з тимчасового проживання із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.


Слід зазначити, що такий збір утримують та перераховують до бюджету не громадяни безпосередньо, а податкові агенти, які визначені рішенням сільської, селищної або міської ради.


Загалом, за 6 місяців 2014 року податкові агенти щодо туристичного збору сплатили до бюджету м. Житомира 44,9 тис. грн..

Нагадаємо, що фізична особа-підприємець, яка надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі), має подавати декларацію з туристичного збору і сплачувати туристичний збір до територіального органу доходів і зборів за місцем реєстрації. Якщо ж така особа надає послуги з тимчасового проживання (реєстрації), то декларування і сплата туристичного збору здійснюються за місцем провадження такої діяльності.20 Хвилин Житомир  

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua