Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-07-03 11:26 | Сарни
В Сарнах пройшли спортивні заходи прсячені Дню молоді

   29 червня з нагоди Дня молоді на березі річки Случ відбувся ряд різноманітних заходів: турнір з міні-футболу серед дворових команд міста, відкриті турніри з настільного тенісу та з пляжного волейболу серед міксових команд, гра в шахи, шашки, дартс, нарди, доміно та ін.

  Також був організований танцювальний майданчик (майстер-клас танці 80-90рр.), ігровий майданчик для дітей з аніматорами та творча алея (майстер-класи: біжутерія з глини, виготовлення браслетів дружби, бодіарт, перукарський  майстер-клас, малюнок-шарж, гафрований папір-квіти, майстер-клас з повітряних кульок). Варто зазначити, що протягом свята поблизу столів, де проводились майстер-класи, було виставлено скриньки для збору коштів на підтримку Збройних сил України.


У турнірі з міні-футболу серед дворових команд у  віковій групі 10-14 років перше місце зайняла команда «Блискавка» (вул. Ткача), друге місце – «Лідер» (вул.Молодогвардійців), а третє – «Атаман» (вул. Уласа Самчука). У віковій групі 15-18 років перше місце зайняла команда «Сахалін» (вул.Кузнецова); друге – «Фаворит» (вул. Гагаріна); третє місце – «Штурм»  (вул.Шота Роставелі).

     У змаганнях зі стрітболу серед юнаків та дівчат взяли участь 11 команд. Серед юнаків перше місце здобула команда «Три ствола» м. Сарни (Заєць Сергій, Стоноженко Михайло та Чернов Владислав), друге – «Правий сектор» м. Сарни, а третє місце посіла команда «Лич» з м. Дуровиці. У фіналі «Три ствола» перемогли «Правий сектор» 12-9. Матч за ІІІ місце «Лич» - «Ураган» 15-12.


Серед дівчат перше місце посіла команда «Флай» (Ковалик Ольга, Захарчук Діана, Ереро Бікус Поліна), друге місце – «Виклик вулиць», третє місце – «Екстрім».

 

У відкритому турнірі з настільного тенісу взяли участь 9 тенісистів з  м.Сарни, м.Костопіль та смт.Рокитне. З них перше місце виборов Дем’янець Ігор з Сарн, друге місце – Дмитрук Ігор  з м. Костопіль, а третє – Пахнюк Віктор з смт. Рокитне.

 

 Також відбувся відкритий  турнір з пляжного волейболу серед міксових команд. У змаганнях прийняли участь 6 команд. З них перше місце посіла команда «Лідер» з м.Сарни (Цицюра Андрій та Рудюк Анна); друге – «Шторм» з м. Дубровиця (Мазур Олександр та Мазур Ірина); третє – «Динамо» з м. Сарни (Цицюра Анрй та Бортнік Світлана). 
 

 

 

Сарненська района державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua