Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-07-01 17:05 | Карлівка
День Конституції та День молоді

 


У 28 червня 1996 року, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію державотворення, на світовий досвід, було прийнято Основний Закон України – Конституцію.

 

День Конституції – це свято нашої державності, що символізує належність України до демократичного світу, вшанування прав і свобод кожного громадянина. У центрі нашої Конституції – людина, громадянин, на благо якої мають наполегливо працювати всі владні структури.

 

Саме тому на Карлівщині у рамках відзначення 18-ї річниці Конституції України та Дня молоді за сприяння Карлівської міської ради та благодійної організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток» відбулася ціла низка урочистих святкових заходів.

 

27 червня міський голова Володимир Слєпцов разом із громадськістю міста поклали квіти до пам’ятного знака Великому Кобзареві Тарасу Шевченку, засвідчивши почуття гордості за свою країну, повагу до духу її Конституції.

 

О 14.30 міський голова взяв участь в урочистих зборах у районному будинку культури.

 

29 червня з 9 години на майданчику перед стадіоном були організовані виставки-продажі народних умільців. Повітря у міському парку біля стадіону аж дзвеніло дитячими голосами і сміхом, адже можна було досхочу розважитись на безкоштовних атракціонах.

 

Було організовано виставку птахів, виставки павільйонів сільських рад, катання на фаетоні.

 

З 10 години відбулось відкриття свята, на якому до громади зі словами вітань від імені Карлівської міської ради звернувся міський голова Володимир Слєпцов та голова правління благодійної організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток» Наталія Гуріна.

 

Усі гості свята мали можливість почастуватися варениками в сметані, кулішем та іншими ласощами, якими щедро пригощали товаровиробники району.

 

Тим часом на стадіоні проводились змагання з шахів та з волейболу, а на майданчику перед стадіоном - розваги для дітей «Веселі старти», був організований і проведений конкурс дитячої естрадної пісні.

   

О 12.00 на майданчику перед стадіоном відбулося підбиття підсумків конкурсів. Міський голова вручив подарунки, нагороди, грамоти, грошові премії.

 

Вечірня частина свята відкрилась концертом учасників художньої самодіяльності. Шквалом оплесків зустрічали карлівчани своїх улюбленців.

 

Теплі слова вітань карлівчанам та гостям міста до Дня Конституції України та Дня молоді висловив міський голова Володимир Слєпцов.

 

Також прозвучали вітання до свята державності від почесних гостей.

 

Гості мали можливість не просто послухати музику та відпочити, а й отримати призи. Розіграш лотерей проходив на майданчику перед стадіоном.

 

Продовжилися урочистості яскравим святковим концертом відомого гурту «Краяни» та народними гуляннями.

 

Для карлівчан, які відвідали це свято, цей день запам’ятається надовго, бо вони отримали справді незабутні враження.

 

 

 

 

 
 

 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua