Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-06-02 15:13 | Ковель
Неповнолітніх засуджених в Ковельській виховній колонії привітали з Днем захисту дітей

1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята у Ковельській виховній колонії відбувся ряд заходів, - повідомляють у прес-службі управління ДПтС України у Волинській області.

Напередодні свята з метою привітання до неповнолітніх засуджених завітали начальник управління ДПТС у Волинській області Олександр Герасимчук, заступник начальника Юрій Безушкевич, директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Медвєдєва Т.Ю., начальник Ковельської служби у справах дітей та голова піклувальної ради Жанна Вельма. У кожного знайшлися для вихованців слова - вітання, добрі побажання. Хлопці отримали подарунки від начальника управління, а саме футбольні м’ячі.

За підтримки Ковельської міської школи мистецтв, з нагоди свята вихованцям організували святковий концерт під керівництвом Кобченко І. Учасники творчого колективу представили надзвичайно цікаву програму, а саме вони грали та співали під супровід музичних інструментів: кобзи, бандури, фортепіано. Дитячий танцювальний ансамбль «Дзвіночок», в свою чергу звелесив вихованців веселими танцями.

По завершенні святкового концерту від імені начальника Ковельської служби у справах дітей та голова піклувальної ради Жанни Вельми для хлопців було організовано солодкий стіл.


Про - Ковель

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua