Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-06-02 12:51 | Житомир
«Велодень» у Житомирі переноситься на 7 червня

«Всеукраїнський Велодень» – загальноукраїнське свято, яке об'єднує тисячі велосипедистів України у спільному велопараді центральними вулицями міст.

Учасники акції, незалежно від віку та стилю катання, виступають за здоровий і активний спосіб життя, безпеку та взаємоповагу на дорогах і наголошують на необхідності створення цивілізованих умов для руху велосипедистів у відповідності до європейських стандартів.

За вісім років з моменту започаткування акції до неї приєдналось понад півсотні міст, зокрема всі обласні центри України, та десятки тисяч людей. Велосипедисти хочуть привернути увагу влади та громадськості до потреби створення зручної, екологічної та безпечної транспортної інфраструктури в населених пунктах. Масовість «Велодня», а минулого 2013 року відзначити цей символічний день зібралось близько 500 житомирян, демонструє, що проблеми та вимоги людей, котрі надають перевагу велосипеду, не можуть і надалі ігноруватись органами центральної та місцевої влади.

«Велодень» – не політична акція, а ініціатива велосипедистів України. Організаторами заходу в нашому місті виступають ГО "Клуб велосипедистів Житомира "ВелоЖитомир", активісти житомирського велоруху (velo.zt.ua) при підтримці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту за рахунок спонсорської допомоги м-ну туристичного обладнання "Гора", веломагазину "Екстрім-Байк", кав'ярні "Кофеджіо" та "Телеконтакту".

У Житомирі свято розпочнеться о 10:00 загальним збором велосипедистів міста на майдані Соборному (перед Драмтеатром)

Старт велопараду у супроводі машин ДАІ відбудеться о 11:00. Маршрут руху: майдан Соборний – вул. Перемоги – вул. Лесі Українки – вул. Щорса – вул. Київська – Вокзал (кільце під мостом) – вул. Київська – вул. Мануїльського – вул. Дмитрівська – вул. І. Франка – вул. В. Бердичівська – майдан Корольова.

У програмі святкування «Велодня» на майдані Корольова передбачені розважальні конкурси, змагання у форматі драг-рейсингу, з техніки велосипедної їзди, конкурс малюнку на асфальті, фотовиставка.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до велосипедного руху у. Житомирі та разом відзначити «Велодень-2014».

 

20 Хвилин  Житомир

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua