Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-22 17:47 | Хмільник
«Кобзар навіки з нами!» - літературно-мистецька акція у Хмільнику

22 травня 2014 року уся свідома громадськість відзначає 153-ті роковини з часу повернення Тараса Шевченка до України – уже по смерті.


Цього дня на площі, що поряд із пам’ятником Тарасові Шевченку, за участі представників місцевої влади, громадського активу, педагогічних і учнівських колективів навчальних, професійно-технічних та позашкільних закладів міста відбулась літературно-мистецька акція «Кобзар навіки з нами!».   
         
Захід супроводжувався виступами: народного аматорського хорового колективу «Зорецвіт» районного Будинку культури (керівник – Василь Коцулим), тріо бандуристів школи мистецтв у складі Валентини Автодійчук, Ольги Андрощук, Ольги Грибельської, вихованців гуртка «Мистецтво живого слова» центру дитячої та юнацької творчості (керівник – Юлія Бараболя), учителя української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів №1 міста Хмільника, керівника літературного об’єднання «Весняна памолодь» Людмили Раїн.

До учасників акції звернувся міський голова Василь Грушко: «Ми живемо у незалежній країні, отож повинні бути справжніми патріотами своєї Батьківщини, пам’ятати Кобзареве слово, керуватися у житті його поетичними настановами і правилами мудрості, бути єдиним народом, у якого славне героїчне минуле і не менш успішне, я вірю в це, майбутнє».

Василь Пилипович висловив переконання в тому, що з кожним роком учасників цього заходу буде більшати. Це свідчитиме про національну гідність і патріотизм, єдність та згуртованість, небайдужість до історії і сьогодення. Міський голова подякував усім, хто долучався до організаційної підготовки цього заходу, відзначивши активність представників громадського формування «Народна самооборона» та громадської організації «Народне віче», котрі допомогли із благоустроєм місця проведення акції.  
 
По завершенні акції відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзареві.
 
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики Хмільницької міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua