Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-22 14:19 | Бердичів
Околиці Бердичева перетворюються на сміттєзвалище?

Територія неподалік занедбаних очисних споруд, що знаходяться в мікрорайоні М’ясокомбінату, завдяки зусиллям місцевих і не тільки, мешканців, перетворюється на смітник. Чималі купи побутових відходів свідчать про те, що люди, що проживають у приватному секторі поруч, впродовж певного часу без жодних докорів сумління вивозили і скидали сміття на «нічийну» територію.

При цьому фактично за пару метрів від імпровізованого звалища, що тягнеться майже до будівлі очисних, бердичівляни випасають худобу – така собі майже ідилічна урбаністична пастораль. Але тим не менш це не виправдовує людей, які смітять фактично в себе на подвір’ях, під порогом. Адже маленький порив вітру - і легкі поліетиленові пакети і пластиковий посуд і пляшки опиняться на городах та подвір’ях. Можливо, раз люди вирішили перетворити занедбані очисні на смітник, міській владі слід їм піти на зустріч і запропонувати цю територію охочим займатись вивозом сміття, а старе приміщення переоснастити під сміттєпереробний завод?

Таким чином вирішиться питання монополізації бізнесу ТОВ «Поллісся Екосферою», створиться здорове конкурентне середовище і покращиться вивіз сміття в місті.


Ріо Бердичів

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua