Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-20 19:45 | Ковель
Ковель : Чи готова Волинь до сезону оздоровлення

Перш за все оздоровити дітей переселенців із Криму та Сходу України та дітей пільгових категорій планують цього літа на Волині.

Про це йшлося під час урядової відеоселекторної наради з питань підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей, що відбулася 20 травня.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Роман Карпюк розповів, що кількість стаціонарних літніх таборів в області цього сезону зменшилася на 10%. Так, у таборі Волинського обласного ліцею потрібно капітально відремонтувати дах, тому для 75 дітей цьогоріч закупили путівки в інші заклади. У таборі «Юний турист» потрібно збудувати стаціонарний харчоблок. Решта стаціонарних літніх таборів, з його слів, працюватимуть.

Наразі поставлене завдання стовідсотково оздоровити дітей пільгових категорій (інвалідів, сиріт, дітей із багатодітних сімей) та забезпечити відпочинок та оздоровлення дітей біженців із Автономної республіки Крим, Донецької, та Луганської областей.

Зі слів посадовця, ще раніше давали рекомендації забезпечити нагляд за дітьми на період канікул – організувати екскурсії, зокрема відвідини Майдану Незалежності у Києві. Таким чином, область можна вважати готовою до періоду оздоровлення.

Детальніші рекомендації даватимуть під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, відповідальними за оздоровлення дітей в районах.


Волинські новини

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua