Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-20 13:41 | Ромни
У РОМНАХ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ
Фінансування та обсяг робіт обговорено у ході оперативної наради в Ромнах за участю голови облдержадміністрації Володимира ШУЛЬГИ
«Автомобільна магістраль, що проходить через Ромни, – це ключовий напрямок, яким рухаються близько 70% мешканців області до Києва. Ділянка дороги державного значення в межах м. Ромни знаходиться в аварійному стані, що ускладнює рух пасажирського та вантажного транспорту. Тому зараз важливо комплексно підійти до ремонту дорожнього покриття, а не займатися хаотичним латанням», – зазначив очільник області.

 

За його словами, ремонтні роботи здійснюватимуться відразу на двох напрямках. Близько 10 мільйонів гривень передбачено в бюджеті на капітальний ремонт понад 2 кілометрів дороги в районі села Овлаші – від знака «Ромни» до залізничного переїзду. Таку ж суму буде спрямовано на поточний ремонт 3,3 кілометра автошляху в межах міста – від пам’ятника Т.Г.Шевченку до вулиці Комсомольської.

 

Очільник області пообіцяв, що докладе зусиль, аби вже в цьому році дорогу було відремонтовано.

 

За інформацією начальника служби автомобільних доріг в Сумській області Івана РОМАНЮКА, тендер на проведення ремонтних робіт оголошено на початку травня. Тож за місяць, після дотримання всіх процедур, дорожні служби мають приступити до роботи.  

Сумська обласна державна адміністрація© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua