Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-19 16:20 | Хмільник
Хмільник: Проект міської ради «Підвищення екологічного стану міста-курорту Хмільник шляхом впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів» - переможець одинадцятого обласного конкурсу Проектів розвитку територіальних громад

Хмільницькою міською радою розроблено та подано Проект «Підвищення екологічного стану міста-курорту Хмільник шляхом впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів» на одинадцятий обласний конкурс Проектів розвитку територіальних громад, який відбувся 8 травня 2014 року.


Із приємністю повідомляємо, що за підсумками засідання Конкурсної ради Проект увійшов до числа переможців та отримає грант у сумі 40 000 грн. із обласного бюджету. Також із міського бюджету відповідно до Програми екологічної безпеки та охорони навколишнього природного середовища міста Хмільника на 2012 – 2015 р.р. планується виділити 82 700 грн. За ці кошти планується закупити та встановити контейнери для роздільного збору сміття, як у приватних секторах так і в місцях загального користування на території міста.

Впровадження Проекту забезпечить виконання стратегічних напрямків розвитку міста, поліпшення санітарного стану території міста, також зменшиться кількість несанкціонованих сміттєзвалищ, що негативно впливають на здоров’я людини та на навколишнє природне середовище.
 

Управління економічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради
 
 
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua