Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-07 10:05 | Пирятин
Опрацьовано нагальну проблематику

 

7 травня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі зібрання взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Куча.

         
Спочатку заступник голови районної ради Василь Митропан довів до відома присутніх інформацію Пирятинського РВ Управління ДСНС України у Полтавській області про забезпечення пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року в Пирятинському районі.
   
Учасники зібрання розглянули звернення голови Полтавської обласної ради Петра Ворони щодо соціального захисту ветеранів війни. Відповідно рекомендовано забезпечити привітання ветеранів війни за місцем їх проживання, ветеранів, проживаючих у будинках-інтернатах, стаціонарних відділеннях та які знаходяться на лікуванні.
Окрім того, опрацьовано питання сприяння органів місцевого самоврядування підрозділам міліції. 
     
Наостанок  голова районної ради Сергій Пазюк наголосив на необхідності залучення додаткових коштів для розвитку населених пунктів шляхом участі місцевих рад в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.
        
З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, дані відповідні рекомендації.


                                                                      
 
Пирятинська районна рада
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua