Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-05-05 00:19 | Волочиськ
Волочиськ : «Вклонімось генію Тараса»

У  районному будинку культури «Гармонія» м. Волочиськ відбувся творчий звіт аматорських колективів Волочиського району, приурочений 200-річчю від Дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, під назвою «Вклонімось генію Тараса», у якому взяли участь начальник відділу з питань культури, мистецтва та навчальних закладів управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Світлана Цимбалюк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Кокошко, начальник відділу культури райдержадміністрації Микола Чепелюк, трудові колективи району та представники громадськості.

Перед початком звітного концерту у фойє будинку культури відбулась виставка народних умільців, на якій майстри нашого району мали можливість представити громадськості свої роботи. Подивитись на твори народних умільців прийшло чимало жителів району.

О 11.00 годині розпочався святковий тематичний концерт. Із вітальним словом до присутніх поціновувачів мистецтва звернувся начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Кокошко, який побажав учасникам творчого звіту перемог, натхнення, а саме основне – безмежної та щирої любові до своєї держави та поваги до такого величного сина України, як Тарас Шевченко.

Звернулася до присутніх і начальник відділу з питань культури, мистецтва та навчальних закладів управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Світлана Цимбалюк, яка вручила начальнику відділу культури райдержадміністрації Миколі Чепелюку грамоту облдержадміністрації та подякувала працівникам культури Волочиського району за їх самовіддану працю, талант та бажання залишатися завжди одними з найкращих творчих колективів області.


Микола Петрович щиро подякував за нагороду та пообіцяв, що творчі колективи Волочиського району не втрачатимуть своїх позицій та надалі радуватимуть шанувальників народного мистецтва своїми творами різних жанрів.

Варто зазначити, що не залишився осторонь свята і Народний депутат України Сергій Лабазюк, який хоч і не завітав особисто на свято, проте через свого представника передав кошти на придбання пального для потреб відділу культури райдержадміністрації.

 

Після завершення творчого звіту журі визначило кращі з кращих колективи у різних жанрах.

 

Волочиська района державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua