Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-18 14:41 | Пирятин
Районна рада готується до чергової сесії

18 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій Пирятинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Василь Митропан та голова районної державної адміністрації Олег Куча.

   
Спочатку депутати заслухали інформацію начальника відділу  Держземагентства у Пирятинському районі Катерини Яковенко про стан  дотримання в районі Закону України "Про оренду землі" та розрахунків за оренду земельних паїв.Боржникам ТОВ «Яромир-Агро»,  «Пирятинська птахофабрика» та  «Агрофірма «Пирятин» рекомендовано
завершити виплату орендної плати за 2013 рік до 1 травня. Білоцерківська,
 Вікторійська, Дейманівська та Олександрівська сільські ради за участю керівників сільськогосподарських підприємств мають розглянути на чергових сесіях питання сплати орендної плати.
          
Інформацію щодо стану законності на території Пирятинського району в першому кварталі 2014 року та заходи щодо її зміцнення буде детально розглянуто на пленарному засіданні чергової сесії, тож начальник РВ УМВС України в Полтавській області Юрій Доценко відповів на питання, які найбільше турбували народних обранців.

 
Рекомендовано створити систему протидії розповсюдженню наркотичних та психотропних речовин у навчально-виховних, розважальних закладах та місцях масового відпочинку; забезпечити проведення комплексу заходів, спрямованих на виявлення та перекриття каналів незаконного обігу вогнепальної зброї і вибухівки; РВ УМВС України в Полтавській області, райдержадміністрації, міській та сільським радам забезпечити конроль за дотриманням правил роздрібної торгівлі алкогольною продукцією та, у разі продажу спиртних напоїв неповнолітнім, позбавляти підприємців ліцензій. Також акцентувалася увага депутатів на невідкладній боротьбі у районі із самогоноварінням.
     
Депутати погодили
районну цільову Програму висвітлення діяльності державних органів виконавчої влади Пирятинського району в засобах масової інформації в 2014 році.
                
Окрім того, учасники зібрання розглянули внесення змін до
 показників районного бюджету на поточний рік, забезпечення харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів району та ряд майнових питань.

 
Пирятинська районна рада
          
          
                  

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua