Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-18 18:01 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови

Відбулася робоча зустріч міського голови та його заступників із співвласниками та директором підприємства „Труд“. В ході якої були розглянуті взаємопов’язані проблеми. Зокрема, забезпечення умов для роботи трудового колективу, маршрутів перевезення щебеневої продукції міськими вулицями, співучасті у ремонті її проїзної частини, благоустрою території прилеглого мікрорайону.
 
Під час перебування на нараді у м.Житомирі Володимир Загривий відвідав колишнього керівника Новоград-Волинського міста та району Василя Антонюка та привітав його із 75-річним ювілеєм. Подякував за багаторічну працю, професіоналізм, щире вболівання за рідний край, побажав міцного здоров’я та всіляких гараздів.
 
На адресу міського голови надійшла відповідь з Міністерства внутрішніх справ щодо виділення коштів для забезпечення житлом працівників правоохоронних органів. У якому повідомляється, що згідно державного бюджету України на 2014 рік для МВС видатки загального фонду на будівництво (придбання) житла не передбачені. Враховуючи викладене, запропонували самотужки винайти можливість щодо фінансування будівництва п’ятиповерхового тридцятиквартирного житлового будинку в м. Новоград-Волинському по вул. Єрьоменка, 20. Також поінформували, що з 1 січня 2014 року введено у дію національні стандарти України з ціноутворення у будівництві (ДСТУ). У разі відсутності експертного звіту, кошторисна частина проектної документації потребує перерахування відповідно до ДСТУ.

Цими днями відбулося засідання комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування в якому взяли участь заступник міського голови Дмитро Ружицький та інші посадові особи. Попередньо розглядалося питання щодо затвердження нових меж міста Новограда-Волинського. Дане питання буде винесене на найближче пленарне засідання Верховної Ради України.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua