Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-17 12:59 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинські випускники відвідали щорічну зустріч керівництва Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради

«Житомирщина – територія, сприятлива для дітей». Під таким гаслом 16 квітня 2014 року відбулась щорічна традиційна зустріч керівництва Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради із дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування -   випускниками загальноосвітніх шкіл області.

4 випускників із числа дітей-сиріт з міста Новограда – Волинського стали учасниками святкового урочистого дійства. Дітей радо зустріли вихованці та наставники будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету, а цікаву концертну програму запропонували студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка.
 
Гордо і впевнено розпочати своє доросле життя, вірити в себе і не зупинятись перед труднощами, порадив молодому поколінню голова Житомирської обласної державної адміністрації Сидір Кізін. Перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков наголосив дітям на необхідність вчитися бути успішними і вміти знаходити порозуміння з іншими.
 
Ксюковський В.Л., директор будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету, та Покропивний М.П., директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка, познайомили присутніх із особливостями навчання у закладах та різноманітністю професій, якими можна тут оволодіти.
 
Приємним доповненням до важливої зустрічі стали смачний обід солодощі та матеріальна допомога в розмірі 250 гривень кожному випускнику на задоволення навчальних потреб.
 
Людина при виборі майбутньої професії має йти за покликом душі. Як обрати ту стежину, на якій ти впевнено почуватимеш себе людиною? Як не схибити? Як не зганьбити імені «людина» ? На ці запитання кожному шукати відповіді протягом життя… Адже попереду час активних звершень! Вам, любі випускники, бажаємо успішної здачі ЗНО, здійснення всіх задумів, будьте завжди чуйними і щедрими душею.
 
 
 
Світлана Шевчук  
Завідувач сектору опіки, піклування
та усиновлення служби у справах
дітей міської ради                                                                                                     

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua