Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-14 16:58 | Новоград-Волинський
КЕРІВНИК МІЛІЦІЇ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ СПІЛКУВАВСЯ З ГРОМАДОЮ

Однією з форм співпраці керівництва Новоград-Волинського міськвідділу міліції з місцевим населенням лишаються виїзні прийоми громадян. Тож щотижня жителі району мають нагоду особисто поспілкуватися з начальником міліції та висловити власні думки щодо удосконалення діяльності правоохоронців.

Днями керівник Новоград-Волинського міськвідділу Сергій Рябошапка здійснив виїзні прийоми громадян, побувавши у декількох населених пунктах району. Насамперед, він цікавився нагальними проблемами місцевої громади, реальним станом співпраці міліції з нею та відгуки людей про роботу очолюваного ним підрозділу внутрішніх справ.
 
– На сьогодні підвищення авторитету міліції та відновлення до неї довіри людей є одним з головних завдань органів внутрішніх справ в цілому. Під час виїзних зустрічей я вивчаю реальне ставлення до правоохоронців з перших вуст та ретельно аналізую почуте. В подальшому це дасть можливість планувати реальні кроки щодо удосконалення нашої роботи, – зазначає Сергій Рябошапка.
 
На такі виїзні прийоми жителі району приходять із різними проблемами і питаннями, іноді навіть такими, що не стосуються компетенції міліції. Проте у кожному конкретному випадку громадяни отримують допомогу, пораду або ж компетентне роз’яснення тих чи інших правових аспектів. Нерідко люди висловлюють і подяку працівникам міліції за своєчасне реагування на їхні повідомлення і звернення та оперативність у розкритті злочинів.
 
Під час особистого прийому начальник міліції та його заступники залучають для розгляду звернень громадян працівників відповідних відділів та структурних підрозділів районного ОВС, аби  забезпечити кваліфіковане вирішення поставлених відвідувачем питань. 
 
Сергій Рябошапка запевняє, що за кожним зверненням проводяться відповідні перевірки, а в деяких випадках – і службові розслідування. Якщо будуть виявлені прорахунки з боку співробітників міліції по фактах, на які скаржилися люди, – винним загрожує суворе дисциплінарне стягнення.
 
Подібні зустрічі з громадянами у районі відбуваються щотижнево. Тож правоохоронці запрошують громадян не соромитися приходити на особисті прийоми та висловлювати власні думки та пропозиції щодо підтримання належного правопорядку у Новоград-Волинському районі.
 
Інна Вовченко,
Новоград-Волинський МВ
УМВС України в Житомирській області
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua