Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-14 17:03 | Хмільник
Учні Хмільницької школи мистецтв – переможці регіональних музичних конкурсів

Нещодавно вихованці міської школи мистецтв взяли участь у двох музичних конкурсах у м. Вінниця. 15 учнів-інструменталістів та вокалістів достойно представили школу на конкурсних прослуховуваннях.

 

Так, 4 квітня на V-му регіональному  конкурсі вокальної та інструментально-виконавської майстерності «Струни Поділля», що проводився у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі, перемогу здобули солісти –вокалісти класу викладача Наумчак Т.А.: у номінації «естрадний спів» Єлохіна Оля – Гран-Прі, Колесник Віка – ІІІ місце, у номінації «академічний спів» Іванкова Таня – ІІ місце.

 
10 квітня на IV-му регіональному конкурсі музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва у Вінницькому державному педагогічному університеті  двоє учнів-інструменталістів вибороли Дипломи за зайняті 4- місця: із фаху фортепіано - Божанська Наташа (викладач  Коломієць І.М.), із фаху гітари - Денисюк Альона (викладач Кошель Н.М.). Решта учнів-конкурсантів отримали подяки за участь, а їх викладачі були нагороджені грамотами за підготовку учасників.


 
Хмільницька школа мистецтв

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua