Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-14 16:05 | Новомиргородський район
Вечір пам’яті


12 квітня в Новомиргородському районному будинку культури відбувся вечір пам’яті «Ті, хто працею своєю край наш звеличали» присвячений вшануванню пам’яті Героїв Соціалістичної Праці Новомиргородщини Бориска Василя Никифоровича та Афанасьєва Павла Пилиповича, - це працівники сільськогосподарського сектору району, які в післявоєнні часи, повернувшись з фронтів Великої Вітчизняної, відбудовували наш район та в подальшій роботі досягли значних трудових успіхів. Захід проходив в рамках культурно-мистецької акції «Славні імена Новомиргородщини» присвяченої 55-й річниці утворення району. На урочистості зібрались люди, яким довелося працювати з визначними хліборобами,  їх близькі та родичі, місцева громада, також були присутні заступник голови обласної ради Іван Владов, голова районної ради Микола Чепіжак, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко.

           

Голова районної ради М.Чепіжак виступив з вітальним словом, та запевнив, що протягом  року, відзначаючи 55-ту річницю утворення району, ми пригадаємо багато славних імен наших земляків, які внесли неоціненний вклад в розбудову району.

 

 

.   

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua