Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-04-14 11:15 | Сарни
Тиждень молодого спеціаліста пройшов в Сарнах

У період з 7 по 11 квітня вихователь – методист ДНЗ №6 «Казка» Тетяна Мельник творчо організувала "Тиждень молодого спеціаліста". Однією з пріоритетних форм роботи з кадрами у закладі є «Школа молодого вихователя».

За цей період з педагогами були проведені різні форми роботи: анкетування, консультування, та колективні покази занять. Тишкова Т.О. провела нетрадиційне екологічне заняття - прогулянку на тему "Дивинки весни" з дітьми третього року життя,  метою якого було виховати бережне ставлення до природи. Вихователь - новатор Яковенко І.В. провела з дітьми пятого року життя гурткову роботу "Англійська мова для дітей дошкільного віку"  (за методикою Шкваріної Т.М.).  Вихователь Царук М.Р.та музичний керівник Матюша Б.Ю. провели заняття з використанням нетрадиційних методик.

Участь у засіданнях школи сприяє розширенню знань молодих спеціалістів щодо професійної майстерності сучасного педагога-практика, підвищенню професійного рівня, забезпеченню інтересу до роботи з дошкільниками. Окрім того, педагоги виховують у майбутньому поколонні справжніх свідомих громадян своєї Батьківщини , а завдяки оригінальному та цікавому підходу до малечі сприяють формуванню в дошкільнят екологічної вихованості, вмінню відчувати красу та милуватися нею, виважено поводитися в довкіллі, знати правила безпечної поведінки в природі.


Сарнинська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua