Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-21 11:27 | Карлівка
Музика - мова єднання


Під такою назвою відбувся звітний концерт творчого колективу дитячої музичної школи 21 березня 2014 року у Районному Будинку Культури. Доброю традицією школи є творчий звіт перед батьками і громадськістю міста. В очікуванні спілкування з дивовижним мистецтвом на свято прийшли батьки та родичі юних артистів, завітав міський голова Володимир Слєпцов. Музика має душу та серце, змушує нас сміятися та плакати. Тим приємніше, що народжується ця музика під тендітними руками юних обдарувань. Звітний концерт музичної школи для дітей, зазвичай, пов'язаний з хвилюванням. Проте цього весняного дня зала вибухала оплесками кожного разу, як звучав фінальний акорд. Розмаїття музичних смаків вихованців музичної школи приємно вразило.

 

Свої композиції глядачам дарували: вихованець дитячої музичної школи Станіслав Мацак, хор музичної школи, хореографічні колективи, дует Ангеліна Швець та Марія Матвєєва, вокальний ансамбль, ансамбль гітаристів, саксофоністи Володимир Король, Анастасія Єременко, Дмитро Микитенко, духовий оркестр музичної школи та тріо «Зоряна».
Міський голова Володимир Слєпцов привітав працівників та вихованців школи, подякував за активну громадську позицію, любов до музики, музичну майстерність та високий професійний рівень, а також подарував вихованцям диски зі своїми композиціями, вручив почесні грамоти міської ради: Безсмертному Володимиру – директору Карлівської дитячої музичної школи та Лисовській Катерині – викладачу дитячої музичної школи за внесок у справу естетичного виховання учнівської молоді, активну просвітницьку діяльність; Володимиру Королю – учню дитячої музичної школи за успішні виступи на обласних конкурсах виконавської майстерності та активну участь у районних культурно-митецьких заходах.

 

На закінчення до присутніх звернулася начальниквідділу культури та туризму Карлівської РДА Тетяна Обифіст, яка вручила почесні грамоти кращим викладачам дитячої музичної школи та вихованцям. 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua