Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-21 13:37 | Біла Церква
У Білій Церкві пожежні врятували жінку практично від вірної смерті


На пульт зв’язку Аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення про те, що у місті Біла Церква людина потребує допомоги.

 

На місце події негайно виїхав особовий склад 2-го рятувального відділення групи рятувальних робіт. Як стало відомо по прибуттю: працівник соціальної служби, який періодично відвідував літню жінку, вже пару годин не міг до неї ні достукатись, ні додзвонитись і, відчувши неладне, зателефонував до Служби порятунку «101». Рятувальники за допомогою спеціального обладнання, від сусідів зверху спустились через вікно у квартиру літньої жінки.

 

Потрапивши до кімнати фахівці ДСНС знайшли бабусю непритомну на підлозі. Зразу ж викликали швидку медичну допомогу. До приїзду карети швидкої фельдшером рятувального відділення надавалась перша домедична допомога. Бабусю госпіталізували з діагнозом - мікроінсульт.

 

Наразі жінка перебуває у Білоцерківській лікарні №2.МагноліяТВ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua