Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 17:36 | Новоград-Волинський
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання соціального проекту «Я-ЖІНКА».

Під такою назвою в рамках роботи соціального проекту «Я-ЖІНКА», на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася чергова зустріч жінок-клієнтів центру, учасників соціального проекту з лікарем акушер-гінекологом міськрай ТМО Нечипорук О.П. Під час зустрічі Олена Петрівна ознайомила присутніх з перебудовою організму дитини в підлітковий період – статеве дозрівання, особливо дівчаток, зупинилася на фізичному та фізіологічному розвитку, пояснила статеві та індивідуальні відмінності дівчаток і хлопчиків. Лікар надала матерям поради щодо правильного виконання дітьми гігієнічних процедур, особливо догляду за інтимними зонами, закликала проводити з дітьми бесіди про особливості підліткового організму, дбати про здоров’я дітей та звертатися до неї за допомогою та консультацією.
   
Жінки подякували лікарю за цікаву зустріч і змістовну інформацію, а лікар, в свою чергу побажала не залишати дітей наодинці з їхніми підлітковими проблемами.
   
Основою для успішного здійснення всіх завдань фізичного розвитку дитини в підлітковому періоді є збереження її емоційної стабільності, відчуття щастя і любові від батьків. Про це повинні пам’ятати батьки і не забувати робити щасливими своїх дітей.
 
Наталія Борис
директор Новоград-Волинського
МЦСССДМ
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua