Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 14:00 | Чернігів
Чернігівська міліція блокує передачу конфіскованих «КамАЗ»’ів військовим

Співробітники Чернігівського райвідділу УМВС блокують передачу «КамАЗ»’ів представникам військової частини А0665, що дислокується в смт Десна Козелецького району.
 
П’ять вантажівок,  які ще вчора активісти «Правого Сектору», Народної самооборони та громадської організації «Ніхто крім нас» намагалися передати військовим, наразі залишаються заблокованими на території промбази в районі ТЕЦ.
 
Правоохоронці заблокували виїзд вантажівок з території бази двома легковиками, які поставили перед воротами.
 
Серед тих, хто заважає передачі техніки, й начальник Чернігівського райвідділу УМВС Роман Девицький.
 
Свої дії він пояснює тим, що стосовно вантажівок слідчим РВ УМВС відкрито кримінальне провадження, через що треба провести певні слідчі дії.
 
За неофіційною інформацією, наразі у райвідділі розслідують справу стосовно 48 вантажівок марки «КамАЗ», власника яких поки що не встановлено.
 
Нагадаємо, що російська компанія "КамАЗ" заявила, що в неділю на Чернігівщині  озброєні люди, що назвалися Самообороною Майдану, захопили велику партію автомобілів КамАЗ.
 
Активісти патріотичних організацій обґрунтовують свої дії тим, що в Україні оголошено часткову мобілізацію, тому до вирішення питання приналежності вантажівок фірмі «КамАЗ» вони передають їх у тимчасове користування військовим.
 
При цьому вони наголошують, що, в разі, якщо буде доведена законність власності фірми «КамАЗ» на ці вантажівки, техніку обіцяють повернути назад.
ПОДІЇ І КОМЕНТАРІ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua