Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 13:28 | Черкаси
У Черкасах замість «кубанських козаків» співатимуть українці

Через те, що «Кубанський козачий хор» скасував свій концерт, який мав відбутися 24 березня о 19.00, у цей день і час виступить Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Г. Верьовки. Про це «Прочерку» повідомили в палаці культури «Дружба народів».
 

– Там відбулася заміна. Замість «Кубанського козачого хору» виступить хор імені Верьовки. У них нова дуже чудова програма. Квитки, придбані на концерт «Кубанського козачого хору», будуть дійсними. Якщо концерт не відбудеться, людям повернуть кошти, – зауважили в палаці культури.
 
Нагадаємо, що хвиля спротиву щодо «Кубанського козачого хору» прокотилася після того, як стало відомо, що його художній керівник і головний режисер Віктор Захарченко підписався під скандальним зверненням діячів культури до Путіна, у якому вони підтримали його позицію стосовно Криму.
 
У відповідь на це народна самооборона Черкас заявила, що запобігатиме проведенню заходу в будь-який спосіб. Начальник штабу черкаської самооборони Олександр Чигарьов у коментарі «Прочерк» висловлював їхню принципову позицію, що «у разі, якщо цей ансамбль все-таки приїде, вони готові блокувати палац культури, під’їзди до нього і навіть сцену».
ПРОЧЕРК

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua