Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-20 17:48 | Сарни
Сарни : На Рівненщині допомагають охочим створювати прийомні сім’ї

Для них організовують спеціальні тренінги. Так, торік такі навчальні курси  відвідали 43 краян, котрі бажають виховувати сироту. Це 22 кандидати в опікуни, а також 23 мешканців Рівненщини, котрі хочуть стати прийомними батьками або ж створити будинок сімейного типу. Минулоріч такі навчання проводили чотири рази. Із кандидатами займалися соціальні працівники, психологи, а також фахівці обласного центру СССДМ та служби у справах дітей. Тренінги відвідували сім’ї-претенденти майже з усіх районів Рівненщини, водночас найбільше було бажаючих із Костопільського, Сарненського районів та Острога. Усі родини-кандидати отримали відповідні рекомендації та довідки про можливість створення прийомної сім’ї або ж будинку сімейного типу. Тим часом вже у березні відбудеться перший у цьому році тренінг.

Нині у прийомних сім’ях та будинках сімейного типу зростає 268 діток. Тільки торік у такі форми сімейного виховання вдалося влаштувати 50 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Сарнинська района державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua