Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-19 20:26 | Житомир
Біженка з Криму навчатиметься в Житомирському автодорожньому коледжі

Житомир вчора гостинно надав прихисток сім’ї з міста Сімферополя. Мама з дочкою за оголошенням в Інтернеті вийшли на зв'язок з волонтерами, які допомогли їм знайти житло та харчування на перший час в обласному центрі.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

16-річна дівчина у Криму навчалася в коледжі на спеціальності «Бухгалтерський облік», тому з проханням допомогти продовжити навчання в одному з житомирських навчальних закладів сім’я звернулася до управління освіти і науки облдержадміністрації.

З 20 березня юна кримчанка приступає до занять у Житомирському автомобільно-дорожньому коледжі Національного транспортного університету.

«На Житомирщині прийняли першу студентку з Криму і допомогли продовжити навчання за обраною спеціальністю. Коледж надає місце в гуртожитку для проживання. А також надіслали звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням зарахувати цю дівчину на навчання на бюджетній основі», - розповів директор Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету Олександр Ніколенко.

Волонтери повідомили, що наразі майже вирішено питання з працевлаштуванням матері. Крім того, до Житомирщини сьогодні виїхала ще одна родина з Кримського півострова, яка також розраховує на допомогу та прихисток на території нашої області.


Перший Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua