Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-19 17:25 | Пирятин
На Координаційній раді вирішуються нагальні питання

19 березня у Пирятині відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк.


 

Спочатку начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Юлія Турпак поінформувала про участь органів місцевого самоврядування у виборчій кампанії по виборах Президента України. Рекомендовано міській та сільським радам відвести місця й обладнати стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації та сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень.
 
Начальник РВ УМВС України в Полтавській області Юрій Доценко доповів про стан безпеки в районі.  Відзначено, що працівники міліції спільно з представниками самооборони здійснюють нічне патрулювання в місті, наголошено на необхідності вжиття профілактичних заходів щодо попередження квартирних крадіжок та запобігання скоєнню злочинів щодо людей похилого віку. Юрій Доценко закликав представників органів місцевого самоврядування до тісної співпраці і відповів на питання, які найбільше хвилювали очільників громад.
 
 


Районний військовий комісар Віталій Лучний ознайомив з основними положеннями Указу в.о. Президента України Олександра Турчинова "Про часткову мобілізацію".  Було зазначено, що місцевим органам виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування доручено організувати і забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття військовозобов’язаних на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини. Також доручено тимчасово виділити будівлі, споруди, земельні ділянки, транспортні та інші матеріально-технічні засоби, які необхідні для проведення мобілізації. Віталій Лучний наголосив, що усі громадяни України, які перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах, які проходили військову службу у лавах Збройних сил або інших військових формуваннях, повинні особисто звернутися у районний (міський) військовий комісаріат за місцем реєстрації та перебування на військовому обліку.


 

 
Крім того, члени Координаційної ради ознайомилися із заходами щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, які рекомендовано затвердити протягом місяця.
         
В ході засідання депутат обласної ради Іван Близнюк порушував питання щодо перейменування вулиць у районі.
                                                                                    
                                                                                  
Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua