Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-19 13:53 | Черкаси
У Черкасах навчаються як надавати першу медичну допомогу

Дедалі популярнішими в Черкасах стають курси першої медичної допомоги. Тільки за останній тиждень дізналися, як накласти джгут, зупинити кровотечу, провести масаж серця чи зробити штучне дихання, 120 добровольців. Таке прагнення люди пов’язують з неспокійною політичною ситуацією.
 
Своєрідним майданчиком з підготовки волонтерів стала Черкаська міська лікарня №3. Як розповіла лікар-реаніматолог Лариса Ектова, курсанти швидко опановують навички рятування людей. Вони, до речі, знадобляться і в повсякденному житті.
 
— Такі курси — чудова практика, — зауважив волонтер Анатолій. — Якщо виникне складна ситуація, без сумніву, знатимемо і вмітимемо надавати першу медичну допомогу. Та сподіватимемося, що цього не станеться, що наші політики зроблять усе задля спокою у країні.
 

Азам медицини нині навчають і в обласній організації Товариства Червоного Хреста. Як повідомив її голова Іван Гретченко, на Черкащині сформували 72 групи.
УРЯДОВИЙ КУР'ЄР

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua