Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-19 12:50 | Біла Церква
Біла Церква: Нарада за участю керівників промислових підприємств, організацій та установ міста

 


18 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів нараду за участю керівників ряду промислових підприємств,організацій та установ міста.

 

Міський голова поінформував про роботу міської влади  щодо організаційного забезпечення   мобілізаційних  заходів  відповідно до Указу в.о.Президента України О.Турчинова про часткову мобілізацію, який затверджений Верховною Радою України. Зокрема зупинився на питанні приведення до відповідної готовності основних оборонних споруд на промислових підприємствах міста та в ЖЕКах.

 

У заході взяли участь депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету міської ради І.Шилов, заступники міського голови, керівники ряду управлінь та відділів міської ради , представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

 


Білоцерківська міська рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua