Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-18 10:22 | Городня
Підтримка військових

Два попередні тижні були дуже насиченими для військових області. Здійснювались масові пересування військової техніки, масштабні навчання, марші, бойові стрільби.

 У тому числі і на територію Городнянського району прибули військові підрозділи. Місцеве населення, отримавши інформацію про це, активно підтримало українських військових. Високий патріотизм виявили підприємці району та його цивільні мешканці. Ситуація показала: патріотично настроєні громадяни готові допомагати військовим як фінансово, так і матеріально. Районом рухались цілі каравани з продуктами, засобами особистої гігієни, ліками, іншими необхідними речами.

У місті на території пожежної частини  створено резервний склад для зберігання продуктів тривалого зберігання.

Військовики, керівництво району  та міста висловлюють мешканцям щиру вдячність за цю вагому допомогу.  

 Сьогодні потреба військових у продуктах харчування повністю забезпечена. У разі, якщо армійцям буде необхідна допомога від населення, про це буде повідомлено через оголошення на інформаційних дошках та на сайті міста.

Кошти, зібрані у підприємців, нині направляються на забезпечення військових іншими необхідними речами. Для цього підтримується зв’язок з командуванням частин, що дислокуються у районі. Гроші, що збираються у організаціях, установах, підприємствах, приватних осіб, акумулюються у активістів. Їх збором займається Наталія Миколаївна Миненко, депутат районної ради, голова громадської організації Городянського районного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану.

Зв’язатись з нею можна по телефону 098 7696204.   

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua