Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2014-03-18 16:23 | Вінниця
Вінницькі стоматологи допомагають кримським біженцям, а чиновники - корвету «Вінниця»
Працівники КП «Медичний стоматологічний центр» зібрали матеріальну допомогу біженцям із Криму. А кілька департаментів міської ради та депутат міськради Валентина Вишневська придбали і передали на корвет «Вінниця» комплект насосного обладнання для забезпечення прісною водою.

 


Події в Криму ще більше згуртували українців. По всій державі люди не лише підтримують морально та матеріально кримчан, а й перераховують кошти для національної армії. Вінничани теж роблять свій внесок у цю справу.

 

Днями свою підтримку кримським татарам, які прибули до Вінниці,  надали працівники міського комунального підприємства «Медичний стоматологічний центр», що на Вишеньці. Кожен приніс з дому, що міг.

 

 «Біда згуртувала нас настільки, що коли з’явилася думка зібрати благодійну допомогу людям, які покинувши свої домівки в Криму та забравши своїх діток, приїхати у наше місто, – відгукнулися всі. Була зворушена до сліз, коли наступного дня у кабінеті не вистачало місця для пакетів з одягом, предметами побуту, консервація ми тощо», - розповіла заступник головного лікаря з медичної частини КП «Медичний стоматологічний центр» Лариса Онуфрієва.

 

А працівники міських департаментів комунального майна, архітектури, містобудування та кадастру, а також самоврядного контролю разом із депутатом міськради Валентиною Вишневською підтримали команду, яка служить на корветі «Вінниця», матеріально. За зібрані кошти вони придбали і передали на корвет «Вінниця» комплект насосного обладнання для забезпечення прісною водою (той, що був на кораблі раніше – вийшов з ладу). А також перерахували кошти на харчування екіпажу корвету.ВінницяОК


 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua